PRVNÍ KROK

 

Jak si vytvořit další příjem a stát se finančně nezávislou ženou, která si užívá klid a pocit svobody

Získej přehled o možnostech investování do akcií s využitím přirozeného ženského elementu a odhal, jak díky nim přestat měnit čas za peníze.

 • Patříš k 70% lidí, kteří nesnáší chodit do své práce, protože Tě to nebaví a už nechceš být ta, kdo dře a vydělává peníze, jen když pracuje?
 • Máš strach, že Tvé peníze leží na účtu a ztrácí na hodnotě?
 • Potřebuješ další zdroj příjmů, abys nemusela být závislá na práci, ani na nikom dalším?
 • Chceš minimalizovat strach, že se o sebe nepostaráš. Pracovat pro potěšení a přínos ostatním a ne pro to, abys zaplatila nájem?
 • Investování Tě zajímá, ale je to pro Tebe pořád taková španělská vesnice? Nechápeš spoustu souvislostí a přijde Ti, že je to strašně složité?
 • Nevíš, kde a s čím začít, protože informací je sice hodně, možná až přespříliš a nevíš, komu a čemu věřit?
 • Bojíš se začít, abys hned na začátku neudělala něco špatně?

Principy investování, jak naučit své peníze vydělávat další peníze, dokážeš zvládnout sama jednodušeji, než si teď možná myslíš.

A co když k tomu ani není potřeba snažit se kopírovat mužský styl, přizpůsobovat se typicky agresivnímu přístupu k investování a přesto si dopřát život, v kterém…

 • …se umocní Tvé sebevědomí a sebedůvěra, že se o sebe umíš postarat ve všech ohledech, a že nemusíš být na nikom závislá.
 • …jsi svobodná, finančně nezávislá a můžeš druhým ukázat, že to jde, že nemusí žít v kolečku jako křeček, že si člověk může plnit sny a být inspirací i pro druhé.
 • investovat jako žena představuje objektivní výhodu a potenciál většího zhodnocení Tvých investic.
 • …si můžeš dovolit pomoct své rodině, když by se něco dělo a můžeš tady pro ně být.
 • …nemusíš ale můžeš chodit do práce, najít si práci, která Tě baví, nevstávat na budík a dělat to, co Tě baví.
 • …budeš vědět, jak se investuje do akcií a kromě financí rozšíříš i své schopnosti na další seberozvojové rovině, posune Tě to dál.
 • …máš krásný lehký povznášející pocit, procházíš se po své zahradě, po svém domě, jsi spokojená. Cítíš úlevu a klid.

Na začátku každého úspěchu je rozhodnutí

V roce 2015 jsem se rozhodla, že zbohatnu investováním do akcií. Ale místo rychlého zbohatnutí přišla série začátečnických chyb. Přitom by se dalo říct, že pro investování do akcií jsem měla ty nejlepší předpoklady, protože můj otec byl (a stále je) investor. Jenže se ukázalo, že je rozdíl v tom, někoho při investování pozorovat, nebo sama přímo investovat.

Hlavou se mi tehdy honily myšlenky typu: že je to moc složité, že to nezvládnu, že na to nemám a že do mužského světa akciových investic prostě nepatřím.

Naštěstí žádná z těch začátečnických chyb nebyla nikdy fatální, že bych přišla o všechny investované peníze, takže jsem se mohla snažit o úspěch dál. Moje netrpělivost mi v tom úplně nepomáhala, ale já se rozhodla, že to dokážu.

Zpětně vnímám, že už to samotné rozhodnutí bylo jedním z klíčů k úspěchu, kterého se mi dosud podařilo dosáhnout, protože jsem vytrvala.

Přečetla jsem nespočet knih, poslechla si stovky hodin rozhovorů s úspěšnými investory, jednotlivé tipy jsem zkoušela v praxi a postupně si vytvořila strategii, která konečně fungovala.

Se všemi znalostmi a zkušenostmi získanými za posledních 8 let a s veškerou pokorou si troufám tvrdit, že na cestě ke svému osobnímu cíli postupuji tou nejlepší možnou cestou, která může stejně dobře posloužit i Tobě.

Všichni touží v investování do akcií co nejvíc rozmnožit své peníze, ale jen některým se to opravdu podaří. Možná už jsi také nad něčím podobným přemýšlela:

 • Máš pocit, že na investování do akcií nemáš dost peněz?
 • Nevíš, do čeho investovat? Bojíš se, jestli jsi dost dobrá a jestli poznáš ty správné firmy?
 • Nahání Ti hrůzu všechny ty ukazatele, grafy, svíčky a nevíš, co dřív sledovat?
 • Připadá Ti nejtěžší to rozhodnutí, kam investovat a jestli to rozhodnutí bude správné?
 • Koupila sis pár knížek, ale když je otevřeš, tak je zase rychle zavřeš, protože jsi z toho tak vyděšená, že tím to končí?
 • Hodně utrácíš a zbyde Ti na investování méně peněz, než bys chtěla?
 • Myslíš, že to není pro Tebe?

Schopnost získat svobodu a finanční nezávislost není jen pro vyvolené. A není to ani magie, ani umění – je to dovednost, kterou si můžeš spolehlivě osvojit i Ty.

Věděla jsi, že někteří z nejúspěšnějších akciových investorů pro svoje rozhodnutí, jestli koupit nebo nekoupit akcie firmy, ani nepoužívají kalkulačku? Prostě se podívají na čísla a vidí, jestli před sebou mají výhodnou nebo nevýhodnou příležitost.

Říkáš si, to jsou beztak takoví ti podivíni s IQ nad 150, co žijí osamělým životem jen se svými čísly a totálně mimo realitu...

Co když Ti povím, že pro ty nejdůležitější akciové výpočty taky nepotřebuji kalkulačku? Nemám IQ nad 150, mám dobré vztahy se svojí rodinou a přáteli, žiju normální společenský život a ještě na střední škole mě čísla a všechno spojené s matematikou děsilo, takže jsem šla na vysokou raději studovat němčinu. Tak čím to je?

Vysvětlení je jednoduché...

Pamatuješ si, jak Ti ve škole šel nejlíp ten předmět, ve kterém jsi měla dobrého učitele? A když Ti ten předmět šel, tak Tě zároveň i bavil?

Bingo!

Už ve školce mě rodiče učili německá slovíčka a dál na základce i střední jsem měla výjimečné učitelky němčiny. Zato učitelé matematiky na mně nijak zvlášť pozitivní vliv nezanechali. Skvělým učitelem na vše okolo akciových čísel byl pro mě až strýc mého muže. A když mi tahle akciová matematika začala jít, tak hádej co - začalo mě to i bavit.

Zpětně vidím, že klíčovou roli hraje možnost, mít se o investicích s kým poradit.

Řeknu Ti teď ze svého pohledu 3 hlavní důvody, které rozhodují o úspěchu:

Důvod č. 1

DOSTAT DŮLEŽITÉ VYBRANÉ INFORMACE TOU SPRÁVNOU FORMOU

 

Pro úspěch totiž není rozhodující vědět všechno, ale vědět ty správné informace. Můj táta ani strýc mi o investování zdaleka neřekli všechno, ale řekli mi ty nejdůležitější informace, které jsem potřebovala vědět.

Důvod č. 2

NEBÝT NA TO SAMA

 

Možná, že téma investic ve svém okolí ani v rodině raději vůbec neotevíráš, protože máš pocit, že toho ještě nevíš dost a bojíš se, že se ztrapníš.

A možná, že ve svém okolí aktuálně nemáš nikoho, kdo se o investování také zajímá a kdo by Tě v něm podpořil.

Měla jsem v investování štěstí na dva dobré učitele, kteří ve mě věřili. A tu podporu, kterou jsem dostala já, si zaslouží mnohem více žen. Pokud Ty nevěříš, že to dokážeš, tak já ano – jsem přesvědčená o tom, že to dokážeš taky.

Důvod č. 3

PŘIZPŮSOBIT STYL INVESTOVÁNÍ TOMU, KDO JSI

 

Přijít na to, že cesta k úspěchu nevede napodobováním investičního stylu mužů, ale že je potřeba přistupovat k investování jinak, z ženské perspektivy, mi trvalo nejdéle, protože jsem na tohle musela přijít sama.

Přestože oba mí investiční guruové – můj otec a strýc mého muže – byli pro mě opravdu mimořádně dobrými učiteli, tak z pozice mužů je tohle vůbec nenapadlo řešit.

Určitě už jsi zažila chvíle, kdy ses snažila v něčem dohánět muže, aby sis dokázala, že to přece zvládneš taky. Přiznám se, že tohle je pro mě typické a v mnoha věcech v tom vidím pozitiva. Ale konkrétně u investování to prostě nefunguje.

A nemluvím tu o žádném zjednodušení pro ženy, ale opravdu o odlišném přístupu a přesto stejném nebo i větším zhodnocení investovaných peněz, na rozdíl od mužských investorských kolegů.

Než jsem totiž svoji investiční strategii přizpůsobila tomu, že jsem investorka a ne investor, tak jsem z investování měla i při ziskových investicích pořád takový nepatřičný pocit. Jednak jsem se u toho poměrně dost nadřela, ale vnitřně nepřicházelo takové uspokojení, jaké bych si představovala.

Co když Ti investování do akcií může nabídnout víc, než si teď vůbec dokážeš představit?

 • Jaké by to bylo, kdyby se investování do akcií přizpůsobilo Tobě a ne Ty jemu?
 • Ženy mají často z akcií strach, protože si myslí, že je to extrémně riziková forma investování. Ale co když si můžeš vybrat z široké palety možností, jak vysoké riziko ještě podstoupíš a jaké už ne?
 • Nebylo by osvobozující dozvědět se, jak naučit pracovat své peníze v souladu se svým pravým já tak, aby Tě nejen následné finanční úspěchy, ale už ta samotná činnost investování naplňovala?
 • Chtěla bys získat přehled, jaké jsou způsoby, jak můžeš investovat do akcií, do čeho, kde všude, jakým způsobem a jaké daňové povinnosti se s tím pojí?
 • Co kdybys odhalila všechny možnosti akciového investování, jaké jsou Ti k dispozici, a to prostřednictvím nejdůležitějších informací, které Tě ale zbytečně nezahltí?
 • Lákalo by Tě znát postup, jak začít zhodnocovat své peníze s využitím výhody, jakou žádný muž nikdy nebude mít a sice že jsi jedinečná žena s unikátními znalostmi a zájmy?
 • Nejtěžší je začít, ale co kdybys měla návod, který Ti srozumitelně vysvětlí, jak to všechno funguje, abys už od začátku mohla být klidná, že po své investiční cestě jdeš správným směrem?

Pokud stále ještě pochybuješ o tom, jestli je investování do akcií něco pro Tebe jako ženu a jestli v tom můžeš být opravdu dobrá, tak studie a průzkumy mají v tomto jasno:

Přehled o možnostech investování do akcií bez zahlcení

To je důvod, proč vznikl online-kurz První krok – aby pomohl ženám získat základní přehled o možnostech investování do akcií. V celkem 7 dnech jsou rozloženy ty nejdůležitější informace z teorie společně s praktickými souvislostmi.

Uvnitř kurzu První krok jsou aktuální a mými autentickými zkušenostmi prověřené informace v takovém pořadí a množství, aby bylo vše srozumitelné a ve výsledku sis mohla udělat reálný obrázek o tom, co je a není investování do akcií, jak funguje, co Ti nabízí za možnosti, z kterých můžeš vybírat a jakými směry se na cestě za svojí finanční nezávislostí můžeš vydat.

Pomůžu Ti najít Tvoji jedinečnou investiční strategii a minimalizovat rizika

Vše je sestaveno tak, abys načerpala v každém ze 7 dní informace z jednoho tematického modulu a postupně budovala svoji jedinečnou investiční strategii. Současně jsou v kurzu vždy představeny takové varianty, které Ti pomohou úplně odstranit některá rizika, která se s investováním do akcií pojí, a nebo je co nejvíce minimalizovat.

V kurzu První krok můžeš očekávat celkem 7 tematických modulů a k tomu 2 bonusové moduly. Kurz je poskládaný v konkrétním pořadí tak, aby se Ti po dobu sedmi dní každý den otevřel jeden modul a v závěru osmý den se Ti nabídnou oba dva bonusy najednou. V každém modulu najdeš vždy video a pod ním shrnuté nejdůležitější informace, aby ses k nim mohla přehledně vrátit, popřípadě doplňkové informacepříklady z praxe. Některá videa jsou doplněna o sdílení obrazovky, abys určité kroky viděla přímo na konkrétních webových stránkách.

Žádné deadliny, žádné podmínky, jen maximální flexibilita

V každém modulu je pak jeden nebo více úkolů, ale nemusíš se bát jejich časové náročnosti, většinou se jedná o doporučení vybrat si některou z nabízených investičních možností, takže jde většinou o to se zamyslet a vybrat vědomě tu variantu, která Ti nejvíc sedí.

Kurz První krok Ti zabere v každém ze 7 dní průměrně půl hodinky denně, ale tempo postupování kurzem si můžeš přizpůsobit a prodloužit podle vlastních časových potřeb. Žádné deadliny, žádné podmínky – tak jako v kurzu poznáš dokonalou flexibilitu, jakou investování do akcií nabízí, tak stejnou flexibilitu Ti poskytne i samotný kurz.

Online-kurz První krok obsahuje:

 • 7 modulů + 2 bonusové moduly se základním přehledem, jak funguje investování do akcií
 • Celkem 3h a 50min video obsahu
 • Shrnutí nejdůležitějších + doplňkových informací sepsaných přehledně v textech pod každým videem
 • Praktické příklady s nejčastějšími situacemi, které při investování do akcií nastávají
 • Časově nenáročné úkoly, které Ti pomohou přizpůsobovat si investování do akcií od začátku svým individuálním potřebám
 • Odkazy na další ověřené zdroje informací
 • Odkazy na formuláře ke zpracování daňového přiznání

Po absolvování kurzu dokážeš:

 • Vybrat si oblasti akciových firem, do kterých budeš chtít investovat a které budou splňovat Tvé individuální požadavky
 • Stanovit si svůj investiční cíl a svoji toleranci k riziku
 • Určit si částku k investování s ohledem na svůj rozpočet
 • Zvolit si jednu ze základních investičních strategií, která bude Tvé povaze nejblíž
 • Porozumět podstatě ziskovosti investování do akcií
 • Založit si obchodní účet, který je nezbytný pro samostatné investování do akcií
 • Poznat rizika a umět je minimalizovat
 • Hledat informace z ověřených zdrojů
 • Orientovat se v daňových povinnostech spojených s investováním do akcií
 • Zjistit, jestli na Tvé jméno nebo jméno dalších rodinných příslušníků existuje majetkový účet s akciemi ještě z dob kupónové privatizace

Co o kurzu říkají ženy, které ho absolvovaly?

Kamča mi vyvrátila domněnku, že investování je sázka na nejistotu a vývoj cen akcií nelze vůbec nijak předvídat. Díky kurzu První krok jsem pochopila základní principy fungování trhu s akciemi a jeho základní pojmy. Jelikož jsem typ, který si nejdříve raději nastuduje teorii a pak jde do praxe, jsem ráda za tipy na relevantní knihy a další kvalitní podcasty. Podcasty Úspěšné investorky na youtube.com se velmi dobře poslouchají a přestože jde o složitější téma, jsou krásně srozumitelné. Po jejich poslechu mám vždy chuť okamžitě začít nakupovat akcie. Kamču znám také osobně, kdy stejně jako v podcastech je i ve skutečnosti moc milá, inteligentní a chytrá žena a také tím sama o sobě mě inspirovala zajímat se o investování. Přestože jsou cílovou skupinou ženy, posloucháme videa s manželem a také on je hodnotí jako velmi přínosná, přehledná a Kamču jako moc sympatickou ženu, kterou je velmi příjemné poslouchat. Jak bylo řečeno v jednom z videí, Kamča nám nenabízí ryby - chce nás naučit rybařit. Díky, Kami!
Pavla JanoškováPrávnička
První, co mi po kurzu PRVNÍ KROK prolétlo hlavou 👉 "Wow, škoda, že jsem tyto informace neměla už před lety❗️". Vzhledem k faktu, že důchodová reforma objektivně vzato nemá uspokojivé řešení, je jedinou cestou, abychom se o své finanční zabezpečení postaraly samy. Kurz mi poskytl ucelené informace, ke kterým se budu vracet a postupně je uvádět v praxi krok za krokem. Váhající investorky, pokud začnete v mladém věku, máte v tomto ohledu výrazně lepší startovací pozici než já, blížící se k 50. Ale jak praví název skvělého filmu "lépe pozdě nežli později"👌. Věřím, že na cestu finanční nezávislosti pomocí správného investování dovedu i dceru, která pak může vytěžit ze začátku v mladém věku maximum. Kamilo, moc děkuji za kurz a ze ❤ doporučuji.
Renata ŠporováKynoložka
Kami, děkuju za báječný kurz. Videa se příjemně poslouchají, moc mi vyhovuje textové shrnutí každého modulu a možnost se k materiálům kdykoliv vrátit. Jako laikovi mi kurz pomohl pochopit základní pojmy a principy investování. Super jsou tipy, kde dále hledat důležité informace. Také si díky jednomu z bonusů zjistím, jestli ten zapomenutý zbyteček akcií na knížce z Kupónové privatizace povyrostl 🙂. Díky kurzu ten PRVNÍ KROK k investování bude jistě mnohem snazší. Díky 🙂
Vlasta HladíkováPodnikatelka
Konečně vznikl kurz investování, který je výhradně pro ženy. Investování je často vnímáno jako mužská záležitost, ale vůbec tomu tak není a právě o tom vás kurz První krok přesvědčí. Kamila Kudělová v něm vše vysvětlí, pěkně od základů. Jak to celé funguje, jak vybírat akcie, na co si dát pozor, kde investovat a co to celé obnáší. My ženy máme často tendenci nechávat veškeré finance na mužích a spoléhat se na to, že o nás bude postaráno. Jenže to není úplně dobrý přístup a o tom vás kurz První krok přesvědčí. Pochopila jsem jak je důležité zajímat se o finance a že není dobré spoléhat se na to, že se o mě někdo postará. Kurz mi otevřel oči, abych se začala zajímat o to co můžu udělat pro svou budoucnost. Zároveň mi kurz pomohl pochopit jak investování do cenných papírů funguje, a že to nemusí být žádná věda. Kamila mi ukázala jak si zjistit informace, které potřebuji znát, když chci cenné papíry nakupovat. Díky kurzu PRVNÍ KROK, jsem udělala první krok na své cestě stát se úspěšnou investorkou 🙂👍
Martina PavlincováVirtuální asistentka
Ahoj Kami, děkuji Ti za Tvůj kurz... jsem absolutně okouzlená a nadšená... Vždycky, když jsem hledala možnosti, komu svěřit moje uspořené peníze, jsem si uvědomovala, že kus toho koláče, které moje peníze mohou vydělat, spotřebují právě ty banky a instituce, kterým moje peníze svěřuji... A protože jsem se už dávno rozhodla, převzít zodpovědnost za svůj život, a péče o finance k tomu také patří, přihlásila jsem se do online kurzu První krok. Jako žena investováním nepolíbená jsem se dověděla obrovské množství informací z oblasti investování do akcií. V kurzu jsou velmi podrobně vysvětleny základní termíny a způsoby, jak to v investování do akcií funguje. Nikdy bych nevěřila, že během několika lekcí porozumím něčemu pro mě dosud tak tajemnému a vzdálenému. Podle rad z Tvého kurzu si chci co nejdříve zřídit obchodní účet u své banky, dále jsem si stanovila vlastní pravidla a strategie investování a těším se na pokračování kurzu, abych mohla udělat další krok k dlouhodobému hodnotovému investování a ke splnění svého snu.
Kamila DvořákováLaborantka

V čem je První krok jedinečný a lepší v porovnání s jinými online kurzy o investování do akcií?

První krok na rozdíl od ostatních online kurzů, které jsou v nabídce někdy i zdarma, neobsahuje obrovské kvantum teoretických informací, jejichž výsledkem je často jen zahlcení.

Naopak informace jsou velmi pečlivě vybrané s ohledem na osobní zkušenosti prověřené v praxi a především jsou nabízené formou možností, ze kterých si krok za krokem vybíráš tak, abys postupně budovala svůj jedinečný investiční styl, který bude na míru sedět Tvým individuálním potřebám.

Protože to je jednou z dalších podmínek úspěchu a toho, že kromě zhodnocení peněz a směřování k finanční nezávislosti bude investování do akcií opravdu něčím, co tě současně naplňuje a baví.

Díky tomuto přístupu a upravení některých principů speciálně potřebám žen investorek se investování přizpůsobuje Tobě a ne Ty jemu.

Celý kurz je navržený tak, aby sis od začátku vytvářela a přizpůsobovala investiční styl sama sobě a ne aby ses snažila napasovat se do jediného nabídnutého investičního stylu, u kterého bys pak pravděpodobně nevydržela a nedosáhla ani kýženého úspěchu.

Mimořádná přidaná hodnota pak spočívá v tom, že určité principy jsou přizpůsobeny speciálně potřebám žen investorek, takže nejde o kopírování všeobecně rozšířeného obvykle agresivního přístupu mužských investorů, ale v kurzu budeme pracovat s tím, jak využít Tvoji výhodu jako investorky ženy.

Možnost začít s pocitem jistoty a udělat svůj První krok, na který nebudeš sama, máš nyní teď a tady

Cena kurzu:

2 490 Kč

Za tuto částku si můžeš ihned udělat radost a zajít si na masáž, nebo si koupit kabelku.

Nebo se můžeš dozvědět, jak dosáhnout svobody, aby sis mohla dělat radost po celý zbytek života jako finančně nezávislá žena, protože…

 • odhalíš návod, jak od začátku postupovat správně za vytvořením dalšího příjmu
 • dozvíš se o možnostech investování do akcií jednoduše a srozumitelně
 • budeš moci začít tvořit svůj vlastní investiční styl, který bude odpovídat Tvé jedinečné osobnosti
 • zjistíš, jak se díky akciím můžeš o sebe postarat sama, abys nemusela být závislá na práci, partnerovi, státu ani nikom a ničem dalším
 • zvýšíš si sebevědomí, protože pokoříš další hranici vědění a budeš konečně vědět, jak akcie fungují
 • dostaneš příležitost porozumět systému, který Ti umožní přestat měnit čas za peníze
 • získáš pocit klidu, protože uděláš ten nejtěžší první krok na cestě k nezávislosti, abys měla své finance a svůj život pevně ve svých rukou

Rozhodnutí je na Tobě

Co na Tebe uvnitř kurzu čeká:

1. Jak se stát úspěšnou investorkou

V 1. modulu se podíváme na samotnou podstatu investování, jak myslí úspěšná investorka, protože tam to všechno začíná a povíme si v čem spočívá výhoda investování s důrazem na Tvůj přirozený ženský element.

 

2. Poznej svoji vnitřní investorku

V 2. modulu si dovolíme před dalšími informacemi nabitými moduly zpomalit a veškerá pozornost bude patřit jen a jen Tobě. V tomto druhém modulu totiž půjde o to opravdu se zastavit a ujasnit si, kde stojím teď a kam chci dojít. A to s těmi nejmenšími detaily, jaké Tě k tomu napadnou.

 

3. Vyber si investiční strategii podle své povahy

V 3. modulu se podíváme z blízka na peníze – uděláme si pořádek v rozpočtu, stanovíme si kolik peněz potřebuješ na investice a jak už slibuje název modulu, tak půjde o to vybrat si jednu z nabízených investičních strategií, která bude Tvojí povaze sedět nejlíp.

 

4. Jak fungují akcie - jednoduše a prakticky

Ve 4. modulu půjde o seznámení s akciemi, o to představit jednoduše a prakticky, jaké všechny možnosti máš u českých ale i zahraničních akcií k dispozici, co je hlavním důvodem toho, že se vlastně Tvoje investice do akcií může zhodnocovat a potom kde a jak se dají akcie koupit.

 

5. Najdi toho pravého brokera

V 5. modulu můžeš očekávat spolehlivý návod, jak si najít toho nejlepšího brokera a zřídit si u něj svůj obchodní účet, abys mohla samostatně obchodovat s akciemi. Představím v něm důležité body a tipy, podle čeho brokera vybíratna co si při výběru dát pozor.

 

6. Rizika a jak je snížit na minimum

V 6. modulu si posvítíme na hlavní rizika, se kterými se můžeš při investování do akcií setkat a povíme si samozřejmě i tipy, jak tato rizika snížit na minimum nebo ideálně úplně odstranit.

 

7. Kde hledat spolehlivé informace

V 7. modulu Tě čeká seznam spolehlivých a ověřených zdrojů informací, pokud se budeš chtít ve světě akcií pustit do samostudia. Představím Ti tipy na české a zahraniční weby, na top knihy, které stojí za přečtení a na dobré zdroje informací z Youtube a ke každému tipu se můžeš těšit na sdílení praktických zkušeností, co nejlepšího Ti daný zdroj může nabídnout.

 

Bonus - Jak a kdy danit akcie

První bonus nabízí přehledné a praktické informace, které je potřeba vědět vždycky jednou za rok v období odevzdávání daňových přiznání. Dozvíš se zde, za jakých okolností není podání daňového přiznání vůbec potřeba, za jakých podmínek naopak daňové přiznání musíš řešit a jak. Vše doplněné o typické příklady, které se v praxi objevují.

 

Bonus - Kupónová privatizace

Druhý bonus už je takový bonbónek a trošku i jako lístek do loterie, protože se zde dozvíš, jak zkontrolovat, jestli náhodou na Tebe nebo další členy rodiny není  vedený nějaký zapomenutý účet ještě s akciemi z dob kupónové privatizace před 30 lety.

 

30 denní garance
vrácení peněz

 

Vstup do kurzu nyní, projdi si jednotlivé moduly, načerpej z nich naprosté maximumzačni budovat své nové já úspěšné investorky. Pokud Tě kurz nepřesvědčí o tom, že se Tvá investice do něj mnohonásobně vrátí, napiš mi a vrátím Ti bez dalších otázek celou částku zpět.

Kurz První krok jsem vytvořila s cílem, aby Ti maximálně usnadnil začátek na Tvojí cestě za finanční nezávislostí a pomohl Ti se v labyrintu všech dostupných informací co nejjednodušeji zorientovat.

Za obsahem tohoto kurzu si plně stojím, přesto pokud s ním nebudeš zcela spokojená, ozvi se mi a pošlu Ti platbu nazpět.

Nemáš, co ztratit, naopak můžeš pouze získat.

Představ si tu nejlepší vizi sebe sama a staň se inspirací i pro druhé

Cena kurzu:

2 490 Kč

O autorce

Kamila Kudělová je akciová investorka, která aktivně obchoduje s českými a zahraničními akciemi od roku 2015. 

Od té doby si prošla řadou typických začátečnických chyb, které ještě více posílily rozhodnutí stát se úspěšnou akciovou investorkou. Díky svojí vytrvalosti si vybudovala vlastní strategii, která je jiná, dlouhodobě udržitelná, zisková a postupně naplňuje její vizi o finanční nezávislosti.

Kamila je zakladatelkou projektu Úspěšná investorka, který předává inspiraci, motivaci a informace v oblasti akciového investování.

Jejím cílem je vytvořit bezpečný prostor, ve kterém se mohou ženy zeptat v investování do akcií beze strachu na cokoli. Její vizí je dodat ženám stejnou podporu, jaké se na začátku v investování dostalo jí samotné. Aby i ony mohly úspěšně zhodnocovat své peníze a dosahovat svých snů a cílů.

Časté otázky:

KDY KURZ ZAČÍNÁ A KONČÍ?

Do kurzu získáš přístup ihned po uhrazení. Jednotlivé moduly se otevírají každý den po dobu 7 dní. Přístup do členské sekce máš již navždy.

KOLIK ČASU MI KURZ ZABERE?

Kurz První krok Ti zabere v každém ze 7 dní průměrně půl hodinky denně, ale tempo postupování kurzem si můžeš přizpůsobit a prodloužit podle vlastních časových potřeb.

JE KURZ PRO MĚ, I KDYŽ NEMŮŽU INVESTOVAT VELKÉ ČÁSTKY?

Ano! Investování do akcií není jen pro bohaté.

MŮŽU PO TOMTO KURZU ZAČÍT NAKUPOVAT AKCIE?

Technicky ano, ale před jakýmkoli nákupem Ti doporučuji nejprve projít informace o tom, jak vybírat konkrétní akcie, protože i to má své zákonitosti a pravidla. Informace k výběru konkrétních akcií budeš moci dohledat buď ve zdrojích informací uvedených v 7. modulu, nebo později v navazujícím kurzu, který bude následovat po kurzu První krok a už se bude přímo zabývat nezbytnými pravidly pro výběr konkrétních akcií.

CO KDYŽ BUDU MÍT BĚHEM KURZU OTÁZKY?

Pokud máš už nyní jakékoli otázky, nebo se budeš chtít na něco zeptat v průběhu kurzu, potřebovat pomoc, jsem Ti k dispozici na mailu info@uspesnainvestorka.cz.

VYŽADUJE KURZ INSTALACI NĚJAKÉHO SPECIÁLNÍHO PROGRAMU NEBO APLIKACE?

Pro využití on-line kurzu postačuje základní technické vybavení (PC či notebook či tablet nebo mobilní telefon s běžnými funkcemi a prohlížeči).

Cena kurzu:

2 490 Kč

Kdy uvěříš, že to dokážeš i Ty a vydáš se se vztyčenou hlavou vstříc životu jen podle Tvých představ a nikoho jiného?

Teď si můžeš vybrat, jestli…

 • ...budeš dál zažívat ten nepříjemný pocit, když ráno zvoní budík do práce, která Tě nenaplňuje
 • ...zůstaneš dál se svým strachem, jestli se o sebe dokážeš postarat
 • ...necháš své peníze ležet na účtu a ztrácet na hodnotě
 • ...se necháš ovlivnit svým nepodporujícím okolím a zůstaneš v tom sama
 • ...budeš pořád odkládat své rozhodnutíbát se začít
 • ...se necháš pohltit strachem, že bys neuměla investovat správně a neměla bys žádné zisky
 • ...se smíříš s tím, že o Tvém životě rozhoduje někdo jiný

nebo jestli…

 • ...uvěříš, že je možné úspěšně investovat a zvládneš to i Ty
 • ...si vybereš změnu, zlepšení, posunutí se
 • ...si dovolíš nepracovat pro peníze, ale pro radost
 • ...uděláš krok k tomu, aby bylo o Tebe a Tvoji rodinu postaráno
 • ...do toho půjdeš a staneš se inspirací pro druhé
 • ...si dopřeješ trávit čas čtením knížky nebo prací na zahradě, protože můžeš
 • ...dáš přednost dokonalému pocitu svobody

Dnešek je prvním dnem, kdy začíná Tvá proměna v úspěšnou investorku - svobodnou, klidnou a finančně nezávislou ženu.