CESTA ÚSPĚŠNÉ INVESTORKY

 

Exkluzivní transformační kurz speciálně pro ženy, které touží stát se sebevědomými akciovými investorkami a dosáhnout finanční nezávislosti, klidu a svobody.

Nauč se, jak úspěšně investovat do akcií a vytvořit si další příjem v souladu s Tvými hodnotami, jedinečnými zájmy a znalostmi tak, abys už nemusela měnit čas za peníze.


Řešíš obavy, jestli strávíš důchod v pohodě, nebo se budeš muset spoléhat na to, co Ti dá stát?

Trápí Tě pocit, že je investování do akcií příliš složitériskantní a toužíš po jasných, srozumitelných informacích a podpoře?

Ráda by ses zbavila nejistoty, jestli se o sebe dokážeš postarat sama a jestli si dokážeš udržet svůj životní standard?

Chceš, aby Tvé peníze neztrácely na hodnotě, ale aby naopak pracovaly pro Tebe, abys Ty měla více času?

Máš k dispozici větší částku peněz a chceš mít jistotu, že ji investuješ správně?

Už se nechceš cítit zahlceněztraceně při čtení další knihy o investování nebo při sledování investičních videí?

Nějaké akcie už máš, nebo se o ně zajímáš, ale nejsi si jistá, jestli je Tvá strategie správná?

Možná je investování do akcií úplně jiné, než sis dosud myslela.

Nemusíš být matematický génius a ani nepotřebuješ být drsná a agresivní. Můžeš investovat s důrazem na svůj přirozený ženský element, být úspěšná, dosahovat svých finančních cílů a…

…jít do důchodu ve věku, kdy Ty sama budeš chtít.

…mít víc času na to, co je pro Tebe nejdůležitější, protože vydělávání peněz investováním nevyžaduje Tvoji bezprostřední přítomnost a nasazení tak jako zaměstnání nebo podnikání.

…být pozitivním příkladem a inspirací svému okolí a svým dětem.

…získat mnohem větší sebedůvěru, protože zkrátka chápeš, jak investování do akcií funguje.

…posílit v sobě pocit, že je to možné, že úspěšně investovat zvládneš i Ty, přestože nejsi profesionální makléř.

…vědět, že Tvůj finanční polštář je natolik bezpečný, že pro Tebe peníze přestanou být stresujícím tématem.

Můj příběh

V roce 2015 jsem se rozhodla, že zbohatnu investováním do akcií. Ale místo rychlého zbohatnutí přišla série začátečnických chyb.

Hlavou se mi tehdy honily myšlenky typu: že je to moc složité, že to nezvládnu, že na to nemám a že do mužského světa akciových investic prostě nepatřím.

Naštěstí žádná z těch začátečnických chyb nebyla nikdy fatální, že bych přišla o všechny investované peníze, takže jsem se mohla snažit o úspěch dál. Moje netrpělivost mi v tom úplně nepomáhala, ale já se rozhodla, že to dokážu.

Zpětně vnímám, že už to samotné rozhodnutí bylo jedním z klíčů k úspěchu, kterého se mi dosud podařilo dosáhnout, protože jsem vytrvala.

Přečetla jsem nespočet knih, poslechla si stovky hodin rozhovorů s úspěšnými investory, jednotlivé tipy jsem zkoušela v praxi a postupně si vytvořila strategii, která konečně fungovala.

Co je její podstatou?

Dvě nejdůležitější věci:

1) Respektuji při investování svoji osobnost.

2) Vytvořila jsem si Akciovou mozaiku – systém hledání a vyhodnocování akcií.

Mnozí nahlíží na investování do akcií jako na něco magického, co je určeno jen pro vyvolené, a tak se nechají strhnout svými negativními myšlenkami a skončí dřív, než začnou, protože

si myslí, že potřebují obrovský balík peněz a že investovat menší částky nemá vůbec smysl.

nemají ve svém blízkém okolí nikoho, s kým mohou o investování mluvit, a nebo je jejich nejbližší od investování přímo odrazují.

věří, že je investování do akcií příliš rizikové a že na něm s jistotou prodělají i kalhoty.

mají strach z neúspěchu, že nedokážou vybrat ty správné akcie a přijdou o své peníze.

už dopředu se bojí spousty ukazatelů, barevných grafůsvíček.

nemají s investováním do akcií žádné zkušenosti a kvůli strachu z případné chyby je ani nemohou získat.

Z vlastní zkušenosti ale vím, že pro dosažení úspěchu v investování do akcií není potřeba najít žádný svatý grál. To pravé kouzlo spočívá v jednoduchých drobnostech.

Některá řešení jsou tak jednoduchá, že lidé prostě ani nevěří, že mohou fungovat.

Prvním bodem je to už zmíněné respektování vlastní osobnosti. Je opravdu nezbytně důležité pochopit, že pokud jsi žena, tak Tvojí výhodou je investovat jako žena. A ne, není to žádné klišé ani marketingový tah. Tohle je ověřený fakt, který můžu podtrhnout a podepsat se pod něj.

Protože teprve, když jsem své investice nasměrovala do akciových firem, ke kterým mě to přirozeně táhne, tak celé investování konečně začalo přinášet své ovoce a jako bonus bylo velmi příjemné to, že mě celý ten proces začal i neskutečně bavit.

Druhým bodem je, že je potřeba u akcií zkontrolovat několik určitých vlastností dané akciové firmy.  Neexistuje jedna magická vlastnost, kterou když ji akciová firma má, tak je automaticky ideální adept na ziskovou investici. Podstata je v komplexnosti jednotlivých střípků, které u akciové firmy hodnotíš.

Pro vytvoření obrazu také nestačí jeden jediný střípek, ale je jich potřeba víc. Stejně tak pokud chceš vidět skutečný obraz firmy, potřebuješ si ho sestavit z více dílčích střípků.

Teprve pak se ukáže, jestli obraz, který o dané akciové firmě vznikl, je harmonický, líbí se Ti a taková akciová firma si zaslouží místo v Tvém portfoliu. Naopak pro firmy, jejichž obraz není harmonický, v Tvém portfoliu není prostor.

Přesně takhle si můžeš představit Akciovou mozaiku – unikátní systém, který jsem v průběhu let vytvořila pro vlastní potřebu a díky kterému je možné spolehlivě rozeznat akciové vítěze od outsiderů.

Tyto dva základní styčné body Ti předám během 8 týdnů v kurzu Cesta úspěšné investorky.

Paleta možností je u akcií nejširší ze všech investičních nástrojů.

 • Můžeš si vybrat, jaké riziko jsi ještě ochotná tolerovat a jaké už ne.
 • Můžeš si vybrat, kolik času chceš akciím věnovat.
 • Můžeš si vybrat, že budeš investovat pouze do akcií, které odpovídají Tvým zájmůmetickým hodnotám.
 • Můžeš si vybrat, kolik peněz chceš investovat.
 • Můžeš si vybrat, jak se investování do akcií přizpůsobí Tobě, ne Ty jemu.

V kurzu Cesta úspěšné investorky získáš přehled o všech ziskových možnostech a postupech, které jsou při investování do akcií k dispozici. Pak už záleží jen na Tobě, jakým směrem se budeš chtít vydat.

Ženy mají často z akcií strach, protože si myslí, že je to extrémně riziková forma investování. Ale co když si můžeš vybrat z široké palety možností, jak vysoké riziko ještě podstoupíš a jaké už ne?

Nebylo by osvobozující dozvědět se, jak naučit pracovat své peníze v souladu se svým pravým já tak, aby Tě nejen následné finanční úspěchy, ale už ta samotná činnost investování naplňovala?

Chtěla bys získat přehled, jaké jsou způsoby, jak můžeš investovat do akcií, do čeho, kde všude a jaké daňové povinnosti se s tím pojí?

Co kdybys odhalila všechny možnosti akciového investování, jaké jsou Ti k dispozici, a to prostřednictvím nejdůležitějších informací, které Tě ale zbytečně nezahltí?

Lákalo by Tě znát postup, jak začít zhodnocovat své peníze s využitím výhody, jakou žádný muž nikdy nebude mít a sice že jsi jedinečná žena s unikátními znalostmi a zájmy?

Nejtěžší je začít, ale co kdybys měla návod, který Ti srozumitelně vysvětlí, jak to všechno funguje, abys už od začátku mohla být klidná, že po své investiční cestě jdeš správným směrem?

Pokud si teď nevěříš, jestli můžeš být úspěšnou investorkou, měla bys vědět, že statistiky a studie jsou na Tvojí straně:

Investování je ženská záležitost.

Co můžeš od kurzu Cesta úspěšné investorky očekávat?

Když jsem při investování do akcií stála na začátku, měla jsem vedle sebe svého tátu, který ve mě věřil a povzbuzoval mě. A když jsem se ho potřebovala na cokoli zeptat, byl tu pro mě, žádná otázka o akciích nebyla příliš hloupá. Připadalo mi to tehdy normální, ale až postupem času jsem zjistila, že všechny ženy nemají zdaleka takové štěstí. Proto vznikl projekt Úspěšná investorka a také kurz Cesta úspěšné investorky.

8 týdnů nepřetržité podpory a přímé zpětné vazby

Tak jako jsem se měla o koho na začátku opřít já, budu k dispozici Tobě. Během 8 týdnů budeme v online spojení na WhatsAppu, Facebooku nebo mailu. Nebude Ti hrozit v průběhu kurzu žádné zaseknutí, do jakýchkoli nejasností vneseme zpět světlo. Rozsáhlejší a hlubší otázky pak budeme mít příležitost vyřešit během dvou osobních živých online setkání tak, abychom Tvůj individuální investiční styl vyšperkovaly do detailu. Žádná otázka nezůstane nezodpovězena. Tvá spokojenost a Tvé nejlepší výsledky jsou pro mě extrémně důležité.

Praktické informace s konkrétními postupy

V 8 tematických modulech obsahujících více než 18 hodin videomateriálu, 190 A4 stran podpůrného textového materiálu, doplňkové soubory ke stažení a užitečné odkazy se ponoříme společně do nezbytné teorie, kterou ale vzápětí proměníme v praktické kroky. V Cestě úspěšné investorky není prostor pro informace typu výplňové vaty a omáčky. Všechny informace, které načerpáš, jsou už mnou léty prověřené. Dozvíš se to nejdůležitější, aby ses mohla vždy dostatečně informovaně rozhodnout, kterou z nabízených možností přijmeš za svou a která zkrátka není pro Tebe.

Najdeš vlastní investiční styl krok za krokem

Takto budeš postupně objevovat a sama utvářet svůj vlastní investiční styl. Protože těch nejlepších úspěchů dosáhneš právě tím, když si investování přizpůsobíš sobě na míru.

Akciová mozaika – unikátní systém pro hledání a vyhodnocování akcií

K tomu, abys dosáhla při investování těch nejlepších výsledků, potřebuješ poznat akciové firmy, které mají samy ty nejlepší výsledky. Proto Ti předám znalosti a dovednosti pro používání Akciové mozaiky – systému hledání a vyhodnocování akcií, který jsem vytvořila původně pro sebe a který s Tebou budu sdílet. Díky Akciové mozaice poznáš třešničky mezi akciemi s naprostou spolehlivostí.

Návody, jak podat pokyn k nákupu a prodeji

V Cestě úspěšné investorky neponecháme nic náhodě. K dispozici budeš mít i detailní textové a video-návody, jak podat pokyn k nákupu a také k prodeji akcií. Nedáme prostor jakékoli nejistotě, která by Tě mohla v průběhu investování přepadnout.

Technika pro okamžité odbourání stresu

A pokud by se přece jen objevila nějaká nejistota, stres nebo negativní emoce, které mohou přijít právě při nákupu nebo prodeji, ale také v obdobích většího kolísání cen akcií, tak mám pro Tebe spolehlivou techniku, jak nedat takovým negativním emocím žádný prostor a vrátit se zpět do klidu a k racionálnímu uvažování.

Legální akciový trik

Na závěr celého kurzu se Ti budou hodit informace o danění akcií včetně podrobných textových a video-návodů, jak vyplnit do daňového přiznání investování do akcií. Prozradím ti také jeden legální daňový trik, který může ovlivnit Tvá investiční rozhodnutí v průběhu celého roku.

Online-kurz Cesta úspěšné investorky obsahuje:

 • 8 modulů s komplexními teoretickými a praktickými informacemi potřebnými pro úspěšné investování do akcií
 • Nepřetržitou osobní online podporu po celou dobu kurzu
 • 2 osobní online setkání pro Tvůj individuální investiční plán
 • Více než 18 hodin videomateriálů
 • Obsáhlý textový materiál190 A4 stránek nabitých informacemi, tipy a návody krok za krokem
 • Doplňkové soubory ke stažení a vyplnění
 • Akciovou mozaiku – unikátní systém pro výběr a hodnocení akciových firem
 • Seznam užitečných odkazů na nejlepší dostupné akciové portály a další zdroje informací
 • Doživotní přístup ke všem výše uvedeným materiálům a jejich aktualizacím

Po absolvování kurzu dokážeš:

 • Přemýšlet jako úspěšná akciová investorka a samostatně investovat do akcií.
 • Stanovit si rozpočet k investování.
 • Znát akciové pojmy.
 • Vybrat si vhodného brokera.
 • Rozumět rizikům a investovat na základě vlastní tolerance k riziku.
 • Rozvrhnout si složení svého akciového portfolia.
 • Vybírat si ty nejlepší akciové firmy z nabídky českých i světových burz.
 • Vyhledat a číst finanční výkazy firem.
 • Efektivně používat nejlepší akciové portály.
 • Vyhodnocovat jednotlivé vlastnosti akciových firem jako např. jejich ziskovost a zadluženost.
 • Rozpoznat, kdy je cena akcií nadhodnocená, podhodnocená nebo oceněná férově.
 • Rozumět problematice dividend.
 • Pracovat s analýzami a názory ostatních.
 • Nakoupit a prodat akcie a poznat, kdy je na obojí nejvhodnější čas.
 • Zvládat potenciálně stresující situace a vrátit se zpět do klidu a racionálního uvažování.
 • Rozumět celkové problematice okolo danění investování do akcií.
 • Spolehlivě zpracovat investování do akcií do daňového přiznání bez další pomoci daňového poradce.

V čem je Cesta úspěšné investorky jedinečná?

Online-kurz Cesta úspěšné investorky je výjimečný hned v několika svých vlastnostech. Od ostatních kurzů se odlišuje v první řadě tím, že je vytvořen speciálně pro ženy a přizpůsobuje se jejich psychologii. Protože ženy a muži se při přemýšlení a prožívání samotného investování liší, proto je důležité s těmito rozdíly pracovat.

Boří mýty a stereotypy o akciích

Dalším unikátním znakem tohoto kurzu je, že pracuje s maximální šíří možností investování do akcií. A nabourává tak stereotypní představy většinové společnosti o akciích. Ať už na poli rizikovosti, tak na poli pestrosti akciových firem.

Žádný masový anonymní kurz, ale individuální program

Nejedná se o masový anonymní kurz, ale o individuální program s nepřetržitou osobní osmitýdenní online podporou a dvěma osobními online setkáními. Jakékoli otázky budou zodpovězeny a díky tomu je možné z kurzu vytěžit maximum.

Cílem kurzu není přizpůsobovat se a kopírovat něčí investiční styl, ale najít svůj jedinečný unikátní styl. Aby mohla každá z investorek dosáhnout co nejlepších výsledků.

Cesta úspěšné investorky

Cena za osmitýdenní mentoring s osobní podporou včetně všech zmíněných materiálů:

12 900 Kč

Za tuto částku můžeš vyrazit na víkendový wellness pobyt.

Nebo si koupit pár kousků značkového oblečení.

Ale co to udělat tentokrát jinak a koupit si akcie jednoho z nejlepších wellness hotelů nebo akcie značkového výrobce oblečení, díky kterým si podobných radostí budeš moct vychutnat násobně více?

 

Budeš znát jasný postup, jak ziskově investovat do akcií a vytvořit si další příjem.

Nebudeš na to sama, ale budeš mít za zády moji podporu.

Objevíš svůj vlastní investiční styl a poznáš sama sebe na další úrovni.

Zjistíš konkrétní kroky, jak dosáhnout svojí finanční nezávislosti.

Zvýšíš si sebevědomí, protože prostě budeš vědět, jak to všechno funguje a uděláš i na seberozvojové rovině obrovský posun.

Budeš mít 100% kontrolu nad svými investovanými penězi a nebudeš muset nikomu platit žádné další poplatky.

Svoji finanční budoucnost vložíš do rukou toho nejdůležitějšího člověka, jakého znáš – sebe sama.

Rozhodnutí je jen na Tobě

Co na Tebe uvnitř kurzu čeká:

1. Nastavení mysli úspěšné investorky

V 1. modulu se budeme podrobně věnovat tomu, jak přemýšlí úspěšná investorka. Detailně si rozebereme, v čem spočívá podstata úspěchu investování s ohledem na svoji osobnost a jak své individuální vlastnosti prakticky při investování do akcií využít. Budeš si vybírat svou investiční strategii a rozhodovat se, kolik peněz investovat. Poznáš výhody a nevýhody investování do fondů, ETF a samostatných akcií. A osvojíš si základní akciové pojmy a souvislosti.

 

2. Rizika v rovnováze

V 2. modulu se budeme zabývat riziky a tím, jak s nimi pracovat při výběru akcií tak, abys našla svůj ideální balanc. Zaměříme se na rozdíly mezi krátkodobým a dlouhodobým horizontem a na faktory, které ovlivňují ceny akcií. Podíváme se na tři typické fáze, kterými prochází akciové firmy. Na to navážeme detailněji představením čtyř základních znaků, které rozhodují o rizikovosti firmy. Dozvíš se také, co vše je dobré zohlednit při výběru brokera. Co jsou to cyklické akcie a jak pracovat s diverzifikací svého portfolia. Díky tomu si dokážeš lépe představit a následně sestavit své akciové portfolio.

 

3. Výběr nejlepších akcií na míru

V 3. modulu už půjdeme do akce a začneme vyhledávat akcie podle Tvých individuálních preferencí a potřeb. Podíváme se na nabídku českých a světových burz. Dozvíš se, jak poznat, jestli má firma konkurenční výhodu. Také to, jak se případně nenechat limitovat cizí řečí. A v tomto modulu se mimo jiné naučíš, jak na samotném začátku odlišovat akciové zrno od plev s pomocí rentability vlastního kapitálu.

 

4. Akciová mozaika: Malá analýza

Ve 4. modulu se seznámíš s Akciovou mozaikou a s tím, jak ji používat. Naučíš se, jak hledat finanční výkazy firem a jak hledat v nich. A díky tomu začneme s vyhodnocováním prvních důležitých ukazatelů, které podají prvotní obrázek o tom, jestli máš před sebou adepta na úspěšnou investici. Podíváme se tedy na tržby, čistý zisk, vlastní kapitál a dlouhodobý dluh. V neposlední řadě si ukážeme, jak pracovat s aktuální cenou akcie.

 

5. Akciová mozaika: Hlavní analýza

V 5. modulu nás bude čekat hlavní část Akciové mozaiky. Naučíš ve vyhodnocovat další důležité parametry, které postupně doplňují obraz akciové firmy a potvrzují, jestli si dané akcie zaslouží místo v tvém portfoliu nebo jestli s nimi není radno dále ztrácet čas. Mezi tyto parametry patří IPO Date, počet akcií, tržní kapitalizace, zisk na akcii, P/E, nerozdělený zisk, hotovost, marže, výdaje a zásoby. V tomto modulu se mimo jiné dozvíš, jak poznat, jestli je cena akcie podhodnocená, nadhodnocená nebo oceněná férově.

 

6. Akciová mozaika: Dokončení

V 6. modulu se pustíme do dokončení naší Akciové mozaiky. Čeká nás vyhodnocování už spíše doplňkových parametrů akciové firmy, proto se v tomto modulu podíváme ještě jednou na dividendy a dále na podíl firmy na trhu, počet zaměstnanců, transakce insiderů, instituce a akvizice. Nahlédneš do toho, jak pracovat s analýzami a názory ostatních. Mrkneme se ještě na tiskové zprávy firem. A na závěr si položíme poslední dvě zásadní otázky, které rozhodnou o tom, jestli daná konkrétní akcie představuje investici, která úspěšně zhodnotí Tvé peníze.

 

7. Okamžik nákupu a prodeje

V 7. modulu bude naší prioritou hladký nákup a později také prodej akcií. Proto se v tomto modulu podíváme na to, kdy je vlastně nejlepší čas na nákup akcií a co je potřeba před nákupem promyslet. Zjistíš, podle čeho vybírat akcie, pokud jich má akciová firma více druhů. Povíme si krátce něco o otevíracích časech burz. Následovat bude praktický návod, jak zadat pokyn k nákupu nebo prodeji. Dozvíš se, co dělat poté, kdy nakoupíš akcie. Budeme se věnovat také tomu, abys poznala, kdy je čas akcie prodat. A podělím se s Tebou o mimořádně funkční techniku, jak se během potenciálně stresujících akciových okamžiků vrátit zpět do klidu a ke svému racionálnímu uvažování.

 

8. Průvodce daněním akcií

V 8. modulu získáš veškeré potřebné informace o danění investování do akcií. Dozvíš se, kdy akcie není potřeba danit a kdy naopak ano a jak. Budeme se věnovat také zdanění dividend českých a zahraničních akciových firem. Dám Ti tip na záchrannou brzdu při danění zahraničních akcií. Představím Ti legální daňový trik. Všechny případy jsou doplněné nejčastějšími příklady z praxe. Naučíš se, jak počítat příjmy, výdaje a zisk do daňového přiznání a jak si veškeré potřebné formuláře ohledně investování do akcií vyplnit v daňovém přiznání jednoduše sama bez pomoci daňového poradce.

 


Záleží mi na tom, abys nekupovala zajíce v pytli.

Proto Ti dávám k dispozici ke stažení téměř 20 minutovou video-ukázku z kurzu a také obsah 190 stránkového textového materiálu.

Zasloužíš si žít svobodný a finančně nezávislý život.

O autorce:

Mgr. Kamila Kudělová, Ph.D. je akciová investorka, která od roku 2015 aktivně obchoduje s českými a světovými akciemi. Je autorkou Akciové mozaiky - unikátního systému pro výběr a hodnocení akciových firem. A je také autorkou projektu Úspěšná investorka, který pomáhá ženám vytvořit si další příjemdosahovat finanční nezávislosti díky investování do akcií.

Kamila ve svých YouTube videích, článcích a kurzech předává informace prověřené vlastní investorskou praxí a ráda boří mýty a mylná přesvědčení, které o investování do akcií ve většinové společnosti kolují.


Časté otázky:

KDY KURZ ZAČÍNÁ A KONČÍ?

Přístup do kurzu získáš ihned po uhrazení. Kurz běží po dobu 8 týdnů a jednotlivé moduly se otevírají postupně vždy po týdnu. Přístup do členské sekce máš již navždy.

KOLIK ČASU MI KURZ ZABERE?

Každý týden se otevře nový modul, který obsahuje videa o délce 1-4 hodiny v závislosti na tématu. Pro splnění úkolů doporučuji vyhradit si minimálně další 1 hodinu týdně. Na začátku každého modulu je uvedená celková délka videí v daném modulu, takže si sledování videí v jednotlivých týdnech můžeš dopředu rozplánovat podle svých vlastních potřeb. Přístup ke všem materiálům máš navždy, takže se k videím a textovým materiálům můžeš neomezeně vracet.

MOHU KURZEM PROCHÁZET VLASTNÍM TEMPEM?

Rozhodně ano. Přístup do členské sekce získáváš navždy. Pro největší užitek z celého kurzu doporučuji postupovat společně s otevíráním modulů, nicméně můžeš procházení kurzu přizpůsobit svým individuálním časovým možnostem. Abys dosáhla optimálních výsledků, je důležité dát kurzu prioritu a projít si ho až do konce. To, jestli Ti to bude trvat 8 nebo 12 týdnů, pak v konečném důsledku nehraje zas takovou roli.

ČÍM SE LIŠÍ CESTA ÚSPĚŠNÉ INVESTORKY OD OSTATNÍCH KURZŮ?

Kurz Cesta úspěšné investorky kombinuje teorii, praxi a individuální přístup. Díky tomu výrazně snižuje pravděpodobnost, že kurz nakonec zůstane nedokončený. Naopak vytváří nejlepší podmínky k tomu, využít veškeré nabízené informace a strategie na maximum a dosáhnout tak co nejlepších výsledků.

JAK VELKOU PODPORU OD KAMILY DOSTANU?

Po dobu 8 týdnů, kdy kurz běží, budeme společně průběžně v online spojení přes WhatsApp, Facebook nebo mail, aby se nemohlo stát, že se u nějakého tématu zasekneš a nebudeš vědět, jak dál. Pro otázky, které budou méně urgentní, nebo půjdou více do hloubky, se spojíme živě online 1:1 v polovině kurzu a pak v jeho závěru - čekají nás tedy dvě společné online schůzky tzn. 2 x 45 minut.

UŽ MÁM NAKOUPENÉ AKCIE, JE TO I PRO MĚ?

Pokud máš pocit, že nedosahuješ dobrého zhodnocení, nejsi si jistá svojí strategií a svými postupy a investování Ti přináší spíš víc stresu než klidu a pohody, tak je rozhodně čas něco změnit a ráda Tě kurzem provedu.

JE PRO MĚ KURZ VHODNÝ, I KDYŽ JSEM V INVESTOVÁNÍ ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK?

Určitě ano. Kurz je systematicky navržen tak, aby poskytl komplexní informace a vedení i naprostým začátečnicím. Vše krok za krokem, abys získala potřebné know-how, které při investování do akcií potřebuješ znát.

CHCI DO KURZU JÍT, ALE CO KDYŽ SE MI TO TEĎ NEHODÍ?

Doporučuji nečekat. Může se to totiž „nehodit“ dalších deset let. Za takovou dobu už můžeš být dávno ve svém vytyčeném cíli nebo ještě mnohem dál. Ideální čas zkrátka neexistuje. Jsou jen dvě možnosti: rozhodnutí, že do toho jdeš, nebo rozhodnutí, že do toho nejdeš. Které z nich se podepíše na Tvojí finanční budoucnosti pozitivněji?

VRÁTÍTE MI ZPĚT PENÍZE, KDYŽ NEDOSÁHNU VÝSLEDKŮ?

Program je vhodný pro ty ženy, které to myslí vážně. Takže možnost vrácení peněz zde není. Kurz obsahuje informace a funkční strategie, se kterými je potřeba se seznámit a používat je. Pak se výsledky dostaví. Toto už je pouze na Tvojí zodpovědnosti.

MŮŽU NĚCO ZTRATIT?

Samozřejmě – nevědomost, strach z neznámého, nejistotu z budoucnosti. Věřím, že jako úspěšné investorce Ti tato trojice chybět nebude.

CHTĚLA BYCH INVESTOVAT DO ZAHRANIČNÍCH AKCIÍ – JAK MOC DOBŘE ANGLICKY MUSÍM UMĚT?

Investování do akcií je z převážné části o získávání informací, tzn. pasivní znalost angličtiny je výhodou, ale troufnu si říct, že díky dnešním technickým možnostem – díky např. Google překladači, už není nutné umět anglicky vůbec. Takže jakákoli znalost či neznalost cizího jazyka není ani pro absolvování kurzu, ani pro následné investování do zahraničních akcií limitujícím faktorem.

VYŽADUJE KURZ INSTALACI NĚJAKÉHO SPECIÁLNÍHO PROGRAMU NEBO APLIKACE?

Pro využití on-line kurzu postačuje základní technické vybavení (PC / notebook / tablet / mobilní telefon s běžnými funkcemi a prohlížeči).

Investice do sebe přináší vždy ty nejlepší úroky.

Kurz je pro Tebe, pokud...

se chceš naučit vše, co potřebuješ vědět pro úspěšné budování svého bohatství.

chceš investovat prostřednictvím dlouhodobého hodnotového investování do akcií, ve kterém si můžeš zvolit míru rizika přesně podle svých individuálních potřeb.

chceš, aby Tvé peníze dál jen tak neležely na účtu a neztrácely na hodnotě kvůli inflaci.

chceš mít plán a vědět, jaké investice jsou pro Tebe to pravé.

si chceš vytvořit zdroj pasivního příjmu.

chceš prožít spokojené stáří s dostatkem financí.

Kurz není pro Tebe, pokud...

očekáváš zázračné zbohatnutí přes noc.

se zajímáš spíše o trading, obchodování na krátko nebo obchodování na páku – těmto způsobům obchodování s akciemi se v kurzu věnovat nebudeme.

předpokládáš, že někdo potřebné kroky udělá za Tebe.

se nechceš učit nic nového a nejsi ochotná na sobě pracovat.

nechceš vzít finance a odpovědnost za svoji budoucnost do svých rukou.

si nechceš vyhradit na investování žádný čas.

Nech své peníze pracovat pro sebe.

Už máš dost…

 • …strachu z chudoby ve stáří?
 • …toho, že nemáš tolik volna, kolik bys chtěla?
 • …pocitu, že jsi ztratila už nějak moc času?
 • …strachu, že uděláš při investování nějakou chybu?
 • …toho, že nemáš nikoho, s kým bys mohla svůj zájem o investování sdílet?
 • nejistoty, jestli jsi dost dobrá a jestli poznáš ty správné akcie?

Chtěla bys raději:

Umět investovat do akcií s ženskou lehkostí a být v něm jako ryba ve vodě?
 
Být v pohodě, už se nebát investování a umět si ho i užít?
 
Dokázat se o sebe postarat sama a udržet si nebo ještě zvýšit svůj životní standard?
 
Moct si dovolit v případě potřeby finančně pomoct svým blízkým?
 
Řídit nezávisle svůj život a věnovat se víc svým zájmům?
 
Jít do důchodu mladá?

Rok 2024 může být speciálním rokem, kdy začne Tvá osobní cesta úspěšné investorky.